| Petricescu_Bogdan_1995 a întrebat:

Buna TPU am facut abonament la digi si am dat comanda la telefon...a trecut deja o luna stiti cumva cat trebuie sa mai astept?

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Dureaza si 2 luni, depinde.

| virusake a răspuns:

Ar fi bine sa faci un drum pana la ei pentru ca asa poti urgenta procesul.
Am avut nevoie de un receiver de la ei, m-am inscris pe o lista de asteptare si dupa o luna am fost la ei si l-am primit imediat ce l-am solicitat, fara sa fiu sunat cu privire la acea cerere facuta de mine in trecut.

| vioreld a răspuns:

Conform contractului, in termen de 30 de zile lucratoare vei avea dispozitivul. In cazul in care au trecut cele 30 de zile, du-te la un centru RCS&RDS.

| justdrD a răspuns:

Mie mi-a venit telefonul destul de repede.cica iti trimit ei sms pe telefon cand iti ajunge pachetul.