| AndiRadu a întrebat:

am o intrebare despre iphone5 culoarea neagra,
iphone5 negru am luat din china si apoi a fost o problema cu parola imi spunea iphone dezactivat si oare merge gevey, daca da de unde pot lua in Bucuresti si daca eu am un ios mai vechi
cand gevey este inauntrul iphone pot sa il actualizez si sa iau jocuri de pe app? dau funda!

Răspuns Câştigător
| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Man cand il aprinzi spune ceva de activare prin iCloud? Daca da, poti sa-l dai la piese, daca nu, foloseste un gevey sau un R-sim happy depinde si ce ios ai pe el.
Nu e greu de, decodat
Fiecare tara pe care e blocat un iPhone are un cod, cand bagi un R-sim iti apare meniul, dai alta retea si bagi codul, isi va lua restart si gata, telefonul e deblocat.
Nu stiu acum cum este cu gevey-ul, consider ca nu e la fel de bun ca R-sim-urile.
Eu am un R-sim 9 in iPhone 5s pe ios 7.0.4 si merge perfect.

2 răspunsuri:
| AndiRadu explică:

Si este ceva grav daca introdug gevey-ul
daca se arde bateria sau ceva genu!

| AndiRadu explică:

De unde pot sa imi iau r-sim? sami linkul de unde pot sa mi-l iau si un video in romana cum sal introduci! mersi!