| Mrjohn99 a întrebat:

Am o intrebare legata de blocarea unui numar.
Adica nu mai vreau sa primesc mesaje de la acel numar de telefon stiti cumva vreo metoda?
PS. Vreau sa mentionez ca telefonul este un Allview care nu are android s-au ceva de genul acesta, este un telefon relativ simplu.
Dau funda pentru cel ce ma ajuta.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu are in meniu nu poti bloca.

| Mrjohn99 explică (pentru Salontanul):

Dar daca pun cartela intr-un telefon cu android si il blochez de acolo atunci va ramane numarul blocat dupa ce pun cartela inapoi in telefonul mentionat de mine

| Salontanul a răspuns (pentru Mrjohn99):

Nu. Este vorba de softul telefonului care-l blocheaza. Spune-mi, te rog, modelul telefonului.