| Fatayou a întrebat:

Am o intrebare si as fi recunoscator celui care mi-ar raspunde.Pe tableta mea mi-am instalat Battery Doctor. Dupa ce am facut ce mi-a cerut, la setarile sale mi-a aratat o bulina rosie si langa ea scria Clean Up Junk.Am apasat pe ea.Am iesit din aplicatie.Cand am intrat in meniu,am observat ca multe aplicatii mi-au fost sterse si noroc ca majoritatea le am nu stiu cum se numeste sigur meniul ala care este cand deschizi tableta sau telefonul, dar in fine.Partea nasoala e cand intru pe Play Store,cand dau pe o aplicatie instalata imi scrie doar "Dezinstalati"si stiu ca mai scria mai sus si"Deschideti". Cand vreau sa instalez o noua aplicatie,mi se instaleaza si spune ca s-a terminat procesul cu bine, dar nu o gasesc nicaieri pe tableta.Am dat pe "Manager fisiere"si cand gasesc aplicatia mi se reinstaleaza si nu ma lasa sa intru.Mai nou, antivirusele mele nu se mai deschid.In stanga jos imi scrie "Mod sigur" si nu stiu ce inseamna.Pentru ca m-am enervat am dezinstalat Battery Doctor, iar acum cand o instalez nu mai pot intra! Ce sa ma fac?

Răspuns Câştigător
| georgianamihaela18 a răspuns:

Nu vreau sa te bulversez si nici nu cred ca te voi ajuta prea mult, in mare am patit-o si eu cu telefonul...si nu m-a ajutat deloc, mai repede mi se descarca bateria.dar poate pentru ca a fost vorba de telefon, am reusit s-o rezolv mai repede, am dezinstalat-o cum ai facut si tu ..si dupa am resetat telefonul, dupa un video pe care l-am gasit pe net

| Fatayou explică (pentru georgianamihaela18):

Nu mai stii ce video era? Macar numele lui?

5 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut dai o revenire la setarile din fabrica(acest proces iti va sterge tot de pe tableta)
dai la setari>creati copie rez. si reset.>revenire la date fabrica