| oo3 a întrebat:

Am o intrebare vreau sa-mi pun si eu mesingerul pe telefon.va rog de unde pot sa-l iau de pe net.

Răspuns Câştigător
| ely98loo a răspuns:

Pai trebuie sa ai net pe telefon si tastezi,, google.com " si scrii acolo messenger for mobile si depinde ce model ai iti da o aplicatie messenger. il descarci direct de pe telefon

3 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Cauti in app store, daca ai daca nu scrii pe telefon pe google yahoo messenger mobile si cauti sa il descarci.

| LikeCrazzy03 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t284148.html

Ai aici mai multe linkuri. Dar cred ca depinde si de telefon. Si oricum, il poti descarca direct de pe telefon!

| danyfrz a răspuns:

Daca ai un sistem de opereare android il iei de pe google play daca e sistem normal scrii pe google pe telefon ebbudy sau daca nu shmessinger(trebuie sa iti faci un cont)