| andaioana123 a întrebat:

Am o mare problema si ma gandeam ca ma puteti ajuta. De curand mi-am cumparat un BlackBerry 8520. Intr-o zi mi s-a descarcat complet si peste noapte l-am pus la incarcat. A doua zi mi se deschidea o imagine alba, pe care scria : "app error 523" I-am dat reset si tot asa imi apare..Am foarte multe aplicatii pe el, dar nu cred ca e din cauza aplicatiilor. Cei care au avut BlackBerry, vi sa mai intamplat?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi un tutorial despre modul de a rezolva ( scăpa de ) această eroare la linkul :
http://decodare.wordpress.com/2011/07/24/blackberry-app-error-523/

Toate cele bune.

| andaioana123 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru andaioana123):

Cu plăcere!

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Si eu am patit asta dar nu i-am facut nimic si s-a rezolvat.

| andaioana123 explică (pentru Bogdan4688):

In cat timp s-a rezolvat? mie tot asa imi e de 2-3 zile

| Bogdan4688 a răspuns (pentru andaioana123):

Pai cam...1 saptamana si daca ai reteaua 3G activata OPRESTEO pentru ca iti mananca baterie.

| Darcklight a răspuns:

E de la soft du-l la un service gsm!

| andaioana123 explică (pentru Darcklight):

Nu as putea sa il rezolv cumva singura?

| Darcklight a răspuns (pentru andaioana123):

Nu cred ca o sa reusesti singura!