| LoveNuttela4ever a întrebat:

Am o problema. Am un S 3 mini, care nu se mai incarca, de exemplu azi, am pus telefonul la încărcat, cand mai avea cam 20 si ceva la suta, s - a facut 49, apoi a scazut pana la 39, si acum are 40 la suta baterie, de ce? Daca se poate, răspunsuri urgente!
Funda!

4 răspunsuri:
| m3nt0l07CFR a răspuns:

Salut! Sper ca asta te va ajuta:VOLUME UP+HOME KEY+POWER -le tii apasate in acelasi timp pana vezi ca iti apare logo-u' Samsung apoi ti se va deschide bios-ul telefonului si de acolo dai wipe users si wipe cache partionion.Ti se vor sterge TOATE datele din telefon dar ti se va reseta si statusul bateriei. Sper ca te-am ajutat tongue

| LoveNuttela4ever explică (pentru m3nt0l07CFR):

Alta varianta nu este? Nu vreau sa mi se stearga datele...

| AsAsSiN2004 a răspuns:

Trebuie sa misti incarcatorul sau sa il pui intro anumita pozitie funda?

| LoveNuttela4ever explică (pentru AsAsSiN2004):

Am uitat sa mentionez,(mersi ca mi-ai amintit), se incarca doar intr-o pozitie, greu de gasit. Dar am incercat la incarcatorul de la telefonul mamei (S4 mini) si se incarca. Problema cred ca este de la incarcator, dar nu stiu ce ar putea fi...