| denisa6000 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon Samsun Galaxy Young. Am dat pe player muzical ca sa ascult melodii. Pe langa ele se mai afla una. Era ca o inregistrare cu melodiile mele preferate de DUBSTTEP..pe laanga ele se mai auzeau fosnituri. Iar la final o melodie se repeta pana se termina. Va rog sa imi dati o idee despre ce poate fi.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Pai sterge-o si gata, probabil e vreo eroare sau ai umblat tu pe undeva pe la REC