| alexutzuilies a întrebat:

Buna tpu..am o problema..cand vreau sa pun muzica pe telefon sau card imi apare o eroare:imi apare daca vreau sa copiez respectiva melodie si ca your device might not be able play or view this file...si dupa sa aleg daca nu vreau sa copiez melodia:no skip this file si daca vreau:yes,your file will be copied, but you might not be able to play or view in to your device....va rog din tot sufletul sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, in primul rand verifica ce fisiere suporta telefonul tau si in functie de asta sa pui doar melodii in formatul respectiv (MP3/WAV/WMA/AAC), iar in al 2 lea rand verifica lungimea numelui melodiilor sa nu fie ceva gen: www_blablabla_com_mixed_by_xulescu_uploaded_by_xulica_... redenumeste numele fisierului (melodia) si lasa doar numele interpretului si cel al piesei. Ambele situatii pot cauza respectivele erori pe care le intampini la transferul melodiilor in telefon. Bafta!