| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu mesajele pr care le primesc de la facebook pe telefon. Primesc mereu ca este ziua lui... de naster..., si ca anumiti oameni au adaugat comentarii la fotografia mea insa contul de pe care este fotografia nu este al meu. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

In setari la facebook si la notificari debifezi happy

| Kanezu a răspuns:

Intri la setari facebook si bifezi acolo sa nu mai apara notificarile

| zxcv1234 a răspuns (pentru Kanezu):

Eu nu sunt logat pe contul pe care sunt fotografiile,, eu doar primesc mesaje despre ele.