| Bibianca202 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, partea de jos a ecranului imi pâlâie. adica doar partea de jos nu tot ecranul. Si daca dau luminozitatea la maxim nu se vedd asa de tare dar tot se vede putin. Va rot ajutati-ma urgent

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Asa patesc si eu cu telefonul meu, Asus zenfone 2 ze551ml, il poti trimite la garantie, nu cred ca e un lucru neaparat rau sau ca ar fi stricat, sunt care se mai plang de astfel de probleme, daca nu te derajneaza il poti lasa deocamdata asa, isi va reveni, al meu asa face, are momente cand palpaie ori partea stanga, ori tot ecranul, ori sus, ori jos, il las ca isi revine, il poti trimite in service daca mai ai garantie, numai bine iti schimba display-ul, daca este lipit de sticla cred ca-ti schimba cu tot cu sticla, depinde de modelul telefonului, cauta display pentru telefonul tau si vezi daca vine cu tot cu touch si ramawinking du-l in service daca te deranjeaza!