| razvanrux a întrebat:

INTREBARE PENTRU EXPERTI IN LAPTOPURI!

Am un Fujitsu Lifebook C1110. Am o problema cu display-ul. Pe ecran se vede ceva, dar foarte putin( luminozitatea este data la maxim ) tot ecranul are problema asta.

Aveti idei cum as putea sa rezolv problema?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

25 de lei pe okazii. Se schimba relativ usor, dar daca nu ai desfacut niciodata un laptop du-l la careva care se pricepe.
http://www.okazii.ro/......a116332503

5 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

E dus invertorul, trebuie reinlocuit, posibil sau lampa displayului (in cele mai rare cazuri)

| K0sti a răspuns:

Pe monitor extern ai probat?

| razvanrux explică (pentru K0sti):

Merge, dar vreau pe ecranul de a laptop

| K0sti a răspuns (pentru razvanrux):

Atunci e invertorul!

| laurentiu80 a răspuns (pentru razvanrux):

25 de lei pe okazii. Se schimba relativ usor, dar daca nu ai desfacut niciodata un laptop du-l la careva care se pricepe.
http://www.okazii.ro/......a116332503