| Manu9221 a întrebat:

am o problema cu un blackberry9000 care l-am cumparat de pe net. cand il pornesc imi spune sa introduc parola de deblocare a telefonului si eu, normal ca nu am stiut-o si am tyastat-o de mai multe ori pana am ajuns la ultima incercare. acum, sa nu mai gresesc si ultima data, as dori sa ma ajutati daca se poate cu cateva sfaturi, oare se poate debloca? sau daca tastez parola gresita si acum la ultima incercare, ce se poate intampla? multumesc!

Răspuns Câştigător
| bushyalex a răspuns:

Si daca o sa dai de ea, dupa ce o sa blochezi tastatura o sa trebuiasca sa o bagi iar, si asa mereu.du-te la un service sa ti.l deblocheze si numai ai treaba.e vreo max 20 de lei..am av si eu si e chiar enervat.