| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un Orange Hiro! Astazi a inceput sa se comporte ciudat! Se tot deschidea bara de sus si apoi intra in setari la data si ora! Si tot repeta si nu il puteam controla! L-am repornit de mai multe ori dar tot asa facea! A devenit enervant pentru ca nu puteam apela pe nimeni! Dupa ceva timp mi-am dat seama ca se tot apasa in coltul din stanga-sus! Se apasa repetat in coltul acela! Deci : Se apasa si se lasa bara in jos >>> Dupa ce se lasa bara se apasa pe ceas >>> Dupa ce apasa pe ceas intra in setari la data si ora!
Am crezut ca am luat un virus asa ca i-am dat resetare totala...Dar tot asa face?
Va rog ajutati-ma sad
Va dau si un video daca vreti...

Răspuns Câştigător
| Ovi4678 a răspuns:

Du-te la reparatii telefoane si ti-l rezolva acolo.

| anonim_4396 explică (pentru Ovi4678):

Am rezolvat! M-am dus cu el la Orange si mi-au dat altul nou! Perfect laughing
Oricum iti dau fundawinking