| aedyalex a întrebat:

Am o problema legata de >telefoaneCand incerc sa instalez o aplicati la final imzice asa;"aplicatia nu este instalata".
De ce nu-mi mai pot intala aplicatii pe telefon(android). Funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Poate ca aplicatiile respecti nu sunt compatibile cu telefonul tau sau nu mai ai spatiu happy

| aedyalex explică (pentru Ichnat):

Cand am cumparat telefonul imi mergeau aplicatiile, dar de 2 zile nu mai merg si am verificat spatiul:100mb

| DarkFaust a răspuns (pentru aedyalex):

Sall,scuze ca dau buzna asa dar poate nu ai destul pentru ca 100 Mb nu este ft mult si unele jocuri au mai mult de 100 mb si de aceea nu iti merg sau chiar poate nu iti sunt compatibile dar daca nu erau compatibile trebuie sa iti scrie deasupra jocului si nu te-ar fi lasat sa-l descarci.Iti sugerez sa mai stergi cv din telefon sau ia-ti un card de memorie mai mare de ex un card de 8 Gb este in jur de 45 de lei.Eu am un card de 16 GB si am dat pe el 66 de lei de la Orange.

| aedyalex explică:

Scz pentru greselile de ortografie!