| psycho_5607 a întrebat:

Urgent! Azi dimineata am scapat telefonul pe jos si o parte din ecran s-a facut neagra! Nu stiu ce sa ii fac. Este sony ericsson S500i, daca stiti cum pot sa rezolv problema, va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inlocuieste display-ul.

| Ady_9137 a răspuns:

Mai, deci telefonul ala are cristale lichide si nu are protector, ia-ti altul care nu se zgarie asa repede:d

| danutznew a răspuns:

Daca s-a facut neagra o parte din ecran, sunt sanse extrem de mari sa se fi stricat ecranul. Daca nu se vedea pe o parte din el(adica ramanea gol-transparent era lipsa de contact) asa ca din pacate cred ca va va trebui schimbat. (vezi aici un pret http://www.infomediaservice.bizoo.ro/......0i---S500i

| emy a răspuns:

Fugi la un reprezentant orange, si el te va indruma! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinde`mil miehee hee ce zici? happy

| Zmeura a răspuns:

Hmm pai nu stie o prietena (fosta colega) isi scapa in fiecare zi de vreo 6-7 ori telefonul si nu a patit nimic telefonul

| vere a răspuns:

Tre schimbat display`ul, du-te la un reprezentant orange sau cosmote, trebuie sa-ti schimbi ecranulhappy, o sa te coste in jur de 80-100 de lei.