| ionucmarele a întrebat:

Ce ziceti merita sa imi iau telefonul Sony Ericsson xperia mini st15i? Sau ce telefon imi recomandati in aceeasi bani cam 600lei?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cum sa intrebi asta aici? Cna cei mai multi nici nu citesc enuntul sid ea raspund. Acest xperia e superior si ca materiale si ca performante fata de orice altceva din ace pret.

7 răspunsuri:
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Gasesti pe eMag Galaxy gio la 609 lei
pe TelefonulTau.eu Galaxy gio la 589
si pe YourPhone.ro Galaxy gio la 589
e mai bun decat un xperia mini chiar daca proceosrul la ala e 1Ghz e procesor prost si rami nu rezista la xperiawinking iti propun galaxy giohappy si arata mlllt mai bine decat xperia

| AlbertSeby a răspuns:

Iti recomand HTC explorerhttp://www.emag.ro/......C-A310e-BK

| dgsgs a răspuns:

Daca tot dai 600 lei ia-ti mai bine:
Samsung Galaxy Gio Sau Galaxy S parerea mea

| hodispk a răspuns:

Daca e nou merita, daca e la mana a doua ai putea avea ceva mai bun.

| ionucmarele explică (pentru hodispk):

Da nou vreau sa mi-l cumpar de pe telefonultau.eu dar ce zici este mai bun decat Samsung galaxy gio?

| radu1233134 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un galaxy.Sunt telefoane foarte bune (bazate pe android)ai net aproape ori unde... pe langa un wi-fi iti poti downloada jocuri muzica poti vedea filmulete etc.