| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU am o problema imensa am un Lg optimus me si mai demult l-am scapat in apa am scos bateria asa cum am citit pe net l-am uscat si dupa 2 zile l-am scos la inceput am crezut ca nu o sa pateasca nimic dar uite ca a patit se deschide doar cand sta in priza ieri de exemplu l-am lasat toata ziua si s-a incarcat full si am zis ca am rezolvat problema cand ii scot incarcatoru se inchide crying((( ce sa fac sa se rezolve problema? Ajutati-ma va rog din suflet! sad

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu putem rezolva noi aceasta problema, nu suntem specialisti, aceasta problema, poate fi rezolvata de un service.

| An0oNim0uS a răspuns:

Dul la un GSM poate, poate fi reparat sau sa gaseasca omu de acolo o solutietongue

| Anonim9001 a răspuns:

Du-te la firma de la care ti-ai luat telefonul Orange/Cosmote/Vodafone si spune-i sa il repare... dar vezi ca daca nu ai garantie costa mult