| Pasquale12345 a întrebat:

Bună TPU, am o problemă legată de Always on display, ieri mi-am resetat telefonul și când îmi apare Always on display (AOD) sub el îmi apare "Pentru a afla cum puteți folosi AOD, apăsați de două ori aici". Când încerca să apăs nu merge.
De ce?
Vă rog ajutațimă, dau fundă.
P.s: am un Samsung galaxy a5 2017.

1 răspuns:
| AleXMihai696 a răspuns:

Am fost si eu titular al unui telefon cu AOD (s7 edge) desi u am avut o asemena probema, incearca sa intri exact cum iti spun eu:
Setari>aplicatii>Aod>apesi pe el>clear cache si delete data> ar trebui sa maerga