| Diana99624 a întrebat:

Buna, TPU! Am o problema legata de un telefon. Butonul de pornire s-a stricat, nu mai functioneaza deloc, iar telefonul este descarcat complet. Va rog sa imi spuneti daca exista vreo modalitate de a-l deschide si fara a folosi butonul. Precizez ca telefonul este Samsung J7 2018. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ionut659 a răspuns:

Nu, du-te la cineva să ți-l repare, nu va costa chiar așa de mult, altfel pierzi tot

2 răspunsuri:
| Gabigabyi a răspuns:

Sa il duci la reparat.

| Gabigabyi a răspuns:

Alta varianta nu ai decat asta. Nu cred ca e de la incarcator.