| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu un Samsung SGH-D900 (fara i) de vreo 3 ani vechime cu niste probleme. Am probleme cu displayul care se stinge la lasarea sinei in jos stingandu-se cam ciudat si mai am alta problema care ma ingrijoreaza cel mai tare. Nu merge butonul de pornire si nu pot deschide telefonul decat tinandu-l la USB dar nu pornit complet doar incarcandu-se. Telefonul se poate porni si in alt mod? Daca da, cum? daca nu, ce as putea sa ii fac? Multumesc

2 răspunsuri:
| spike404 a răspuns:

Du-l la service. Dar te va costa cel putin 100 de lei

| Robert91 a răspuns:

Salut.e folia la tine ...sunt sigur.ca asa patea si mama la un d900 ...sia schimbat folia si nu a mai avut probleme.costa vreo 60 lei pe net.