| Ungureanus a întrebat:

am o problema si nu stiu daca gasesc rezolvare,am activat o cartela telekom prin optiunea credit valentine, apoi am scos cartela din telefon.Am uitat de ea,am gasit-o abia dupa o saptamana,problema este ca nu mai stiu nici pinul nici numarul cartelei, si cartonul ala pe care erau trecute l-am aruncat.Este vreo sansa sa recuperez numarul sau pinul? Vad ca pe spatele cartelei este un sir lung de cifre, stie cineva la ce folosesc?

1 răspuns:
| Sloaken a răspuns:

Cred ca daca cel care a creat cartela se duce la telekom si explica problema aceia il vor ajuta. Sper ca o sa mearga