| Valisha a întrebat:

TPU. Am incercat sa bag in telefon cardul de memorie si nu mi-l citeste, dar ce e ciudat, e ca la alt tel il citeste :-s. Trebuie setat ceva din telefon? Sau poate fi de la card? cine stie?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Asta se intampla cand scoti cardul fara ca telefonul sa fie inchis.Baga cardul si inchide\deschide telefonul.

2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Pai poate e de la slotul de card. Poate e defect.Du-te si verifica la un service de telefoane.Dar inainte incearca sa bagi alt card daca merge inseamna ca acel card pe care il ai tu nu este bun sau nu il suporta telefonul.

| MitroKta a răspuns:

Nu. E de la telefon. Si mie mi se intampla asa, nu imi citeste decat cardul cu care am cumparat telefonul. Dar nu stiu daca e o eroare sa e din setari straight face