| gabrielbalan a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu tableta Cosmote Mini Tablet, problema e ca nu mai merge sa descarc dupa play store nimic apare ca se incarca dar nimic, alta problema e ca nu mai merge sa mai ascult muzica nici sa ma uit la videoclipuri si cam la tote aplicatiile imi zice ca aplicatia nu raspunde, am dus-o la un service insa nimic, ce poate sa aibe? Dau funda, scuzati greselile gramaticale

2 răspunsuri:
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Daca nici la service nu merge incearca sa o resetezi dupa acea las-o cam o zi si mie mi s-a mai intamplat daca nu merge nici asa incearca sa vezi ce semnal ai sau conexiunea cu internetul daca nici asa nu merge spune-mi si o sa rezolvam problema cumva.

| gabrielbalan explică:

Pai am resetat-o de mii de ori si degeaba, conexiunea wi-fi este ft buna deoarece eu ma conectez cu telefonul