| gabrielbalan a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu tableta Buna TPU am si eu o problema cu tableta Cosmote Mini Tablet, problema e ca nu Cosmote Mini Tablet, problema e ca nu mai merge sa descarc dupa play store mai merge sa descarc dupa play store nimic apare ca se incarca dar nimic, alta nimic apare ca se incarca dar nimic, alta problema e ca nu mai merge sa mai ascult problema e ca nu mai merge sa mai ascult muzica nici sa ma uit la videoclipuri si cam muzica nici sa ma uit la videoclipuri si cam la tote aplicatiile imi zice ca aplicatia nu la tote aplicatiile imi zice ca aplicatia nu raspunde, am dus-o la un service insa raspunde, am dus-o la un service insa nimic, ce poate sa aibe? nimic, ce poate sa aibe? Dau funda, Dau funda, scuzati greselile gramaticale

1 răspuns:
| printesa00 a răspuns:

Asa am patit si eu dar n.ai ce sa faci...ai prea multi virusi in tableta si de aceea, eu am o tableta eboda cu cartela de la cosmote si am descarcat vreo 3 aplicatii si cand ma jucam pe o aplicatie deodata mi-a aparut o eroare, am incercat sa apas pe ea de vreo 50 de ori, apoi a ramas asa, a doua zi cand am incercat s.o deschid nu s.a mai deschis nici a treia, deloc...am dus.o la service si nimic.