| MajorKing a întrebat:

am si eu un iphon 3gs si s-a blocat dar s-a blocat de tot si nu stiu ce sa ii fac l-am conectat la itunes dar zice ca prima data sa bag codu pe telefon dar nu pot pentru ca nu imi mai apare sa mai bag codu, cum reusesc sa il fac iedi?! funa

4 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Da cu el la cos si i-ati un telefon normal, de maxim 300 ron.

| al3x955 a răspuns:

Baga-l in 'dfu mode' si dai reset cu itunes, daca nu te descurci du-te la service cu el.

| adrian280 a răspuns:

Adresa de email a iphonului

| Alex0ne a răspuns:

Pai te duci la cineva care deblocheaza telefane. nu costa mult 10-50 leibig grin