| bossu231 a întrebat:

Buna,TPU,Am si eu un iphone3gs si o ramas fara baterie acu poate sa se intampla cv cu iphoneul sau trebuie sa astept sa se incarca si se porneste singur? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| EUReKa a răspuns:

Daca s-a descarcat, trebuie doar incarcat, apoi il poti aprinde. Daca sa sticat bateria, va trebuii sa o schimbi

1 răspuns:
| vrelian a răspuns:

A ramas fara baterie sau s-a descarcat de tot bateria? daca s-a descarcat atunci el sa inchis.asa ca il pui la incarcat il lasi pina se aude un zgomot la el pentru ca va trebui sa il tii citeva minute si cind auzi acel zgomot il poti aprinde, dar il lasi la incarcat pina se incarca iara.am zis sa il deschizi pentru ca nu se va deschide singur iar si poate sa te sune careva.in rest nu ai probleme si nici nu cred ca s-a dus asa de tot bateria sa nu te mai tina.deci bateria este inca f buna. poate daca are telefonul 6-7 ani atunci da bateria se cam duce si va trebui inlocuita.