| lolicica1111 a întrebat:

Buna TPU

Am si eu un note2 si am cateva zgarieturi pe ecran. nu sunt adanci

Pot sa le repar cumba?

Pe google am gasit un fel de pasta...

Daca merge cu pasta zieti-mi si mie una va roog

Fundaa

2 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Pai depinde cat de mari sunt zgarieturile daca sunt mai mari nu cred ca va avea nici un efect pasta si vei da bani degeaba si mao bine te duci la un service si iti recomanda o pasta ori iti schimbi ecranul daca ai zgarieturi mari

| lavinia06 a răspuns:

Cel mai bine dai 10 lei - 5 lei si te duci la un centru de telefonie gen Orange, Vodafone, Cosmote, etc. ca, cu pasta aia poate ti-l strici si mai tare! Bafta (funda?)