| Skizzo123 a întrebat:

am si eu un Samsung galaxy fit si am gasit o aplicatie prin care bag bani la jocuri se numeste gamecih, dar imi scrie eror no root. ziceti-mi ce sa ii fac ca sa mearga va rog.

Răspuns Câştigător
| Nestle a răspuns:

Banuiesc ca trebuie sa ai root la telefon pentru a putea folosi aplicatia. Dar nu iti recomand sa faci pentru ca nu e atat de simplu si pierzi si garantia telefonului.

1 răspuns:
| Vetisan_Vasile_1991 a răspuns:

Root, este un nume standard pentru tipul de utilizator admin pe servere (MYSQL/ APACHE/ TOMCAT), trebuie sa iti faci cont pe undeva...