| roxyroxx012345 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si mi-am descarcat pe el jocul numit Pou. Vreau sa cresc in lvl si sa am mai multi bani. M-am informat si am aflat ca trebuie sa am pe telefon GameCIH. L-am descarcat pe telefon dar nu merge.

Imi scrie : Error! No root!

Imi spune cineva cum sa-l fac sa functioneze? Multumesc anticipat!

Dau funda happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul trebuie rootat: http://www.videotutorial.ro/? p=9121

| roxyroxx012345 explică (pentru anonim_4396):

Se intampla ceva cu telefonul daca il rootez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxyroxx012345):

Pierzi garantia

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, trebuie rootat, dar pierzi garantia! Si daca ti se strica, nu te mai ajuta nimeni sa il repari pe gratis!
Nu merita sa iti strici telefonul pentru un joc!
Daca vrei foarte multi bani, uite ce trebuie sa faci :
Joaca-te FreeFal si SkyJump vreo ora, si faci 3000$.
Cumpara multa mancare si mult FAT BURNER. o sa cresti foarte repede in lvl. dai de mancare pana are 15kg de grasime, ii dai fat burner si mai bagi in el! o sa faci achievmenturi si daca faci asta timp de o zi, vei face 10 levele usor! Asa am facut eu!
Sper ca te-am ajutat!

| cutamadalin a răspuns:

Daca vrei sa treci la alt nivel fa multi bani ia potiunea de infometare si dai sa manance si apoi o sa treci la alt nivel