| anonim_4396 a întrebat:

Salut, din cauza ca am dat reset la telefon, am pierdut tot jocul pe care il jucam. si acum vreau sa recuperez totul repede. am incercat gamecihhappy dar cand intru in el si dau allow la superuser(cea ce apartine root`ului) scrie Please Wait... si ramane asa
pot sa-i fac cv sa mearga Galaxy Gio telefon

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa il root ezi ca sa poti rula aplicatia pe care o vrei. oricum nu cred ca mai recuperezi nimic

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru suntserios):

Ammm root... si stiu ca nu pot recupera ca nu am backup dar vruiam sa imi fac acealeas iteme si gold cum aveam inainte

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Salut, din cauza ca am dat reset la telefon, am pierdut tot jocul pe care il jucam. si acum vreau sa recuperez totul repede. am incercat gamecih dar cand intru in el si dau allow la superuser(cea ce apartine root`ului) scrie Please Wait... si ramane asa

AM ROOT! GALAXY GIO

| NCeausescu a răspuns:

Nu poti recupera nimic, daca nu ai un backup, ceea ce nu cred!