| yoyoalecs a întrebat:

Am un Acer s500 cu camera pe 8 mpx dar pozele cateodata le face ori blurate, ori neclare.Cum trebuie sa focalizez corect sa iasa clare si ce setari trebuie sa fac.De multe ori arata asa cum trebuie dar,mai ales in casa, se intampla sa iasa neclare.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra in magazin play, si descarca-ti aplicatia '' Camera FV-5 ''este o aplicatie foarte utila, dedicata in asa ceva, pentru a face pozele. Le scoate mai bine decat cu camera defaul al telefonului, ti-o recomand! happy
Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceea este calitatea camerei. Eu am un Allview P6 stony si le scoate perfect.
Legat de telefoanele Acer, toata lumea se plange de camera, vinde-l si ia-ti unul cu o camera decenta.