| Pasztor_David_1990 a întrebat:

am un buget de 2000 lei si vreau sa cumpar un HTC m8 sau un laptop, destop sau play station 4... si nu stiu ce sa fac... voi ce ati alege... argumentati raspunsul

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Pai asta depinde de ce ai tu nevoie mai mult. Iti plac jocurile, te joci des? Atunci iei PS4. Ai o coaja de telefon care inca are butoane? Atunci it iei M8 daca tu chiar simti nevoia... Ai un latpop gros cat peretele de la casa sau un PC care il aprinzi deschizi browseru si tu de duci faci cafea o bei fumezi o tigara si cand te intorci inca incarca? Atunci iti iei un laptop sau un PC. laughing Cu telefoanele o mai aranjezi cu un abonament cu un schimb una alta. Daca nu prea te omori cu jocurile e pacat sa dai banii pe un ps4. Personal as merge pe un laptop, un laptop la 2000 e chiar ok. Bafta in a alege.