| catalinPA800 a întrebat:

am un HTC m7 si am o problema cu bara de notificări, mai exact nu pot sa o trag în jos, ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Https://drfone.wondershare.com/......rking.html
Încearcă asta.
Am văzut multe articole cu aceiași problema la acest telefon in care spuneau că trebuie instalat ultimul update de sistem sau ca ar putea fi ecranul de vina.
Intra intr-un joc si vezi daca poti trage bara. Dacă nu încearcă ultimul update.

| catalinPA800 explică (pentru MadHOuse):

Daca intru intr-un joc merge, nu imi pot da seama cum sa il fac.

| MadHOuse a răspuns (pentru catalinPA800):

Eu am zis să intri intr-un joc si vezi daca poti trage bara de notificare dacă nu încearcă ultimul ulpdate.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Curăță displayul telefonului cu vată si puțin spirt, dar nu apesi pe ecran, ca poate este ecranul touch ul murdar de la urmele de degete, si vezi cum merge după o curațare., nu umbla in setarile din fabrica asa cum ti-a zis cineva, il strici de tot.

| urseyul a răspuns:

Revenire la setarile din fabrica
http://htconeblog.blogspot.ro/......reset.html

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a răspuns:

Curata ecranul foarte bine. Si daca nici asa nu merge verifica setarile de la display