| madalin552 a întrebat:

Am si eu o problema la display pe un galaxy s10, cateodata imi anuleaza comenzile, de exemplu daca tin apasat se anuleaza se intrerupe 1 secunda sau trag de bara de notificari si nu se trage, ce pot face?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi actualizarile aplicatiilor de la Google si vezi daca mai face.

| madalin552 explică (pentru anonim_4396):

Cum fac asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru madalin552):

Intri in Setari->Aplicatii si dai click pe aplicatiile de la Google (Google, Youtube, Gboard etc.) si apesi pe cele 3 puncte si alegi Dezinstaleaza actualizarile. Sursa: https://www.wikihow.com/Uninstall-App-Updates-on-Android

Răspuns utilizator avertizat