| DanielLazărPopa2019 a întrebat:

Am un Huawei P9 Lite. Problema cu el e ca nu se poate conecta la Wi-Fi. Ce pot face? Dau funda?

Răspuns Câştigător
| SoCristian18 a răspuns:

Salut, daca ai dat resetare la setarile din fabrica si tot nu vrea sa se conecteze la wi fi, verifica sa vezi daca nu ai o restrictie din punct de vedere al numarului de device uri ce se pot conecta, iar daca problema nu este de acolo ti-as recomanda sa mergi pana la un service Huawei (nr.tel: 0800400896).

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearcă cu un restart.

| salieri84 a răspuns:

Verifica daca nu cumva ti-a picat netul. Ai wi-fi pe celelalte gadgeturi?

| DanielLazărPopa2019 explică (pentru salieri84):

Da am

| salieri84 a răspuns (pentru DanielLazărPopa2019):

Atunci incearca un hard-reset din telefon.

| DanielLazărPopa2019 explică:

Nu imi merge să-i dau reset. Imi apare ca se reseteaza dar nu se intampla nimic.

| DanielLazărPopa2019 explică (pentru DanielLazărPopa2019):

Am reusit să-i dau reset dar tot nu merge Wi-Fi-ul.