| alexx102428 a întrebat:

Am un S3 si eu il incarc cu un incarcator de S6 pana acum a mers foarte bine Dar azi l am pus la incarcat l am lasat 3 ore dar nimic nu imi arata ca se incarca si nu se mai aprinde.Cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Eu zic ca problema e de la baterie, cumpara incarcator special pentru S3, daca problema persista mergi cu el de unde l-ai cumparat, ori il trimit in service, ori t-il schimba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur telefonul nu are nimic dar in schimb incarcatorul nu vrea sa mai fie conectat la telefon. Eu am s6 si am incarcat ceva timp o tableta cu el pana cand am patit exact la fel ca tine, ar trebui sa cumperi un nou incarcator si sa vezi daca merge!