| alex257 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 (Touchscreen). De curand mi-a cazut jos. Mi s-a spart ecranul. Acuma nu stiu ce trebuie sa fac. Touchscreenu merge perfect, insa se vede ca e spart. CE trebuie sa schimb geamu (sticla) sau tot tochscreenu? Dati-mi raspunsul si daca puteti linkuri de unde as putea cumpara un geam sau touchscreen. Uitativa la poza mea de profil ca sa vedeti.

4 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Du-te la reparator cu el si iti va spune el ce trebuie schimbat. Eu zic ca daca touchscreenu merge perfect atunci sticla trebuie schimbatawinking

| oODonViperOo a răspuns:

La telefoanele astea noi nu prea mai merge ca schimbi doar sticla chiar daca numai aia este afectata :-s. Du-te la Orange/Vodafone/cosmote in ce retea esti tu si ti-l vor repara.
P.S. sa te astepti la un pret marisor happy

| mobile a răspuns:

Buna,
Trebuie sa schimbi touchscreen-ul(cu tot cu geam), gasesti la www.magazingsm.ro original: http://www.magazingsm.ro/......inal-11537
Spor.