| whiteviper98 a întrebat:

Am o problema.Deci, am un Samsung Galaxy S1 i9000. Si din greseala i-am spart ecranul. de fapt doar sticla aceea, touchscreen-ul nu are nici cea mai mica problema. merge perfect. Dar sticla aceea este sparta. De unde pot lua una sa o inlocuiesc? Un link va rog. Sau macar cum se numeste acea sticla? Ofer cea mai mare funda EVER! multumesc mult.

2 răspunsuri:
| GFStep a răspuns:

Salut, mergi la un gsm. daca iti iei de pe net te risti tu sa o pui? daca telefonul merge ok si se misca touch-ul bine, nu e de la touch.

| marimariaa99 a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la un service sau acolo de unde l-ai luat. in plus daca ai actele de garantie o sa til repare repede si gratuit.nustu cat te-am ajutat dar nu cred ca reusesti sa-l repari singur. in fine mult succes. :*