| alexx102428 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si cand ascult muzica pe Youtube calitatea imaginii se vede 360 p am setat calitatea la 720 p dar el se vede tot la 360 p.Cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Nu le am cu telefoanele dar presupun ca e ca la un calculator, adica daca ai net mai prost, youtube seteaza automat calitatea video ca sa descarci fara probleme. deci cred ca daca setezi networku la 3g sau ceva sa ai viteza mai mare, nu stiu sincer.

| 69ProFeSSioNaL69 a răspuns:

Pune pauza, apoi da cu cateva secunde inapoi si porneste clip-ul.