| Suciu_Andreia_1995 a întrebat:

Buna TPU... Am un Samsung Galaxy s5. aseara am dat reset din fabrica. si acum as vrea sa revin la setarile ce le aveam inainte sad..poze..contacte... nu stiu cum sa fac. Help me! Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adio! Nu se mai poate.Trebuiau salvate inainte de resetare.

| hp8510p a răspuns:

Nu ai facut backup deci nu le mai recuperezi!

| Imstrong a răspuns:

Nu se mai poate sad Imi pare rau.

| Capota a răspuns:

Darrio2007 are dreptate, daca nu ti-ai facut vreun back-up inainte de a da resetare, nu mai poti recupera datele sad.

| horia1999 a răspuns:

Da deci esti blonda nu meriti s5 daca nu stii sa lucrezi cu android (dc fetele isi i-au telefoane performante doar pentru candy crush?)

| Suciu_Andreia_1995 explică (pentru horia1999):

Esti tare dragut, sa stii! Nu mi-am luat S5 pentru Candy Crush! Si nu esti obligat sa raspunzi la intrebarea mea! Esti liber sa alegi la cine si ce raspunzi!winking p.s. „i-au" se scrie legat! happy