| 4Tuning a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y si vreau sa-i fac un update la Android 3 sau ultimul apărut. De unde pot. Downloada patch-ul si cum il instalez?

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Android 3.0 sau Honeycomb este doar pentru tablete.

Ultimul Android pentru telefoane este 4.1 Jelly Bean dar nu cred ca va merge pe acel telefon si daca faci update fa-ti cu programele originale, dar normal ar trebui el sa te anunte cand are un update nou si sa-l bage automat fara sa fie conectat la PC.

| Alex2312 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Eu am auzit ca android 4.1 Jelly Bean o sa il aiba Samsung galaxy S4

| introduaicinumele a răspuns (pentru Alex2312):

Poi si S3 si S3 mini au 4.1, doar mi se pare ca ele vin cu 4.0 dar se pot updata big grin

| هوراس a răspuns:

Nu prea are rost sa iti schimbi versiunea pentru ca s-ar putea sa mearga foarte incet telefonul sad mai bine ia-ti unul nou big grin incearca Samsung Galaxy S plus big grin nu e chiar asa scump si se merita big grin

| TestPetrut a răspuns:

Inca nu ai cum trebuie sa astepti sa se actualizeze softweru automat toti ziceti acelasi lucruhappy