| Andreea_7492 a întrebat:

am un Samsung S4 si inainte cand il deskideam si il inkideam imi aparea "Samsung Galaxy S4", dar acum 3 zice i.am scos bateria si nu imi mai apare. Ce trebuie sa fac? Multumesc!

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu trebuie sa te speri, daca nu te deranjeaza il poti lasa asa.
daca vrei sa fie ca din fabrica, salveaza tot ce ai pe el si dai o formatare.
Setari-> backup si resetare(resetarea config din fabrica)
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Andreea_7492 explică (pentru SasNetRomania):

Multumesc Sasnet, dar am incercat si nu merge. Am inteles ca ar trebui sa-i pun un anumit programel...

| SasNetRomania a răspuns:

Programel la startup cum zici tu? nu cred ca exista, sau daca exista este rescriere de ROM care mult prea complicata. lasa-l asa