| Rosualbastruviolet a întrebat:

Am un telefon Alcatel OneTouch X PoP si de cateva zile am observat ca nu mai pot folosii blitz-ul. Stiti cumva din ce cauza? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Vezi in ce mod ai pus sa faca pozele ca nu toate modurile accepta blitzul.

| Rosualbastruviolet explică (pentru einenebun23):

Multumesc mult! Asta era problema

3 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Intra in camera si in colt sus dreapta este un patratel si daca este un fulger cu un x acolo inseamna ca blitul este oprit. daca dai cu degetul si apare un A langa fulger asta inseamna ca detecteaza automat daca este nevoie de blit si cand este doar fulgerul inseamna ca baga blitul mereu.

| Rosualbastruviolet explică (pentru Mirunelu):

Asta este problema. Imi apare fulgerul cu x dar daca dau pe el nu se intampla nimic