| RAMBOX a întrebat:

Buna TPU am un telefon Allview a5 duo si cand bag cablul de date in calculator nu se intampla nimic i-am facut si update la windows si tot nimic dau sa caute windows update driveru de la telefon imi spune ca nu il gaseste daca stiti voi vreo metoda cum sa fac lasatio mai jos la raspunsuri metada care merge dau funda happy.

2 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Eu am un telefon Allview a4 si cand folosesc cablul de date imi apare pe telefon ca trebuie sa dau pentru a vedea memoria pe calculator. Deci si tie ar trebui sa-ti apara pe telefon cand conectezi cablul o fereastra de la android unde trebuie sa alegi ce vrei sa faci. Si abia dupa ce dai din telefon iti gaseste pe calculator.

| RAMBOX explică (pentru emchristina):

Da stiu imi apare fereastra aia si activez acolo tot ce imi da dar problema e la calculatorul meu ca zice ca nu gaseste niciun driver pentru telefon fara acel driver e ca si cum nu as avea telefonul in calculator si imi trebuie vreo metoda cum sa-l gasesc am windows 7