| Anduu a întrebat:

Am un telefon Allview Smart Play (achizitionat prin august 2013)si am o problema cu el.Acum doua saptamani l-am dus la reparat pentru ca se stingea singur si imi aparea sa pun codul PIN (si pentru inca cateva motive).Azi l-am luat de la reparat si am lasat telefonul pornit pe muzica(pe pauza) vreo 10 minute si cand am vrut sa continui sa ascult muzica mi-a aparut, din nou, sa scriu codul PIN. Aveti idee de ce face asa?
Scuzati greselile gramaticale.
P.S.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Cel mai probabil ai un contact imperfect. De obicei, cei de la reparat le reseteaza sau reinstaleaza sistemul de operare, nu se uita daca ai si problema fizica in el. Du-l inapoi si le zici ce si cum a facut si ca inca mai face si dupa ce ti l-au reparat.