| Anduu a întrebat:

Am un telefon Allview Smart Play (achizitionat prin august 2013)si am o problema cu el.Acum doua saptamani l-am dus la reparat pentru ca se stingea singur si imi aparea sa pun codul PIN (si pentru inca cateva motive).Azi l-am luat de la reparat si am lasat telefonul pornit pe muzica(pe pauza) vreo 10 minute si cand am vrut sa continui sa ascult muzica mi-a aparut, din nou, sa scriu codul PIN. Aveti idee de ce face asa?

Scuzati greselile gramaticale.Scuze de categorie.

P.S.

1 răspuns:
| OnceaMelissa a răspuns:

Partea in care se stinge, poate ai bateria umflata, asa avea si sora mea dar nu ii cerea codul PIN