| CIIPRIANNn a întrebat:

Am un telefon c3300k si nu pot sa trimit muzici altora. Daca altii imi trimit muzici imi merge. Eu imi iau muzicile de pe pc cu cablul de date. '
Intrebarea mea este " Cum fac sa trimit muzici? "
Cel mai folositor raspuns are funda.

10 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

In primul rand Cipriane se zice muzica sau melodii, in al doilea rand verifica sa vezi daca la bluetooth nu e dat pe hidden/ascuns.

| CIIPRIANNn explică (pentru johnyxus):

Nu-mi apare nimic de hidden.
'Imi apare activat intotdeauna.

| Denyysa27 a răspuns:

Intra la Fisierele mele sau cum scrie in limba telefonului tau.Gaseste muzica care vrei sa o trimiti prin folderele acelea sau la fisierul Muzica(sau in orice limba ar fi telefonul tau) tine degetul apasat pe muzica dorita apoi apesi pe Send(trimitere sau impartasire cum apare la tine) apoi dai pe Bluetooh. Funda?

| CIIPRIANNn explică (pentru Denyysa27):

Mie nu-mi apare nimic de send imi apare doar partajare prin bluetooh.

| Denyysa27 a răspuns (pentru CIIPRIANNn):

Atunci dai pe partajare prin Bluetooh.

| CIIPRIANNn explică (pentru Denyysa27):

Pai nu intelegi ca dau si trebuie sa bifez muzica si dau sa bifez si nu se bifeaza

| Denyysa27 a răspuns (pentru CIIPRIANNn):

Nu ai mai rezolvat?

| CIIPRIANNn explică (pentru Denyysa27):

Nu

| Denyysa27 a răspuns (pentru CIIPRIANNn):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta! sad

| adysor02 a răspuns:

Nu poti trimite muzici daca tu le iei de pe PC.