| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa trimit o poza din laptop pe telefon prin cablul USB? Daca da, cum? Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Da, poti face acest lucru usor.
Prima oara conectezi cablul USB din telefon la laptop. Dupa ce ti l-ai conectat o sa-ti apara folderele din telefonul tau intr-o fereastra si tot ceea ce trebuie sa faci e sa duci poza de pe desktop intr-un folder din telefon. Poti face unul tu cu click dreapta si new folder. Dupa aceea poti sa deconectezi cablul USB, si o sa ai poza pe telefon.
Sper ca am fost destul de explicit.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu merge, poti sa trimiti doar de pe telefon pe laptop / calculator.
Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Merge dar sa aiba dimensiunile cat poate telefonul sa afiseze. Poti copia poza din laptop si o lipesti intr-un folder facut dinainte in memoria sd card al telefonului.