| Lary_Larisa_1995_ZjER a întrebat:

am un telefon fake si din greseala i-am spart ecranul. Cu folie mai se vede ca este telefonul spart?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu numai ca se vede, dar nici nu o sa poti pune folia bine daca ecranul e crapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folia e transparenta. Trage tu concuziile. Lipesti sticla de el sa nu cada, cam atat happy

| DaftPunk a răspuns:

Daca iti pui o rochie transparenta, ti se vor vedea chiloteii?

| lTudyl a răspuns:

Daca iti spargi capul si iti pui o punga transparenta pe el se vede sangele?

| Al3xutzz a răspuns:

Putin probabil, dar poti sa-l duci la service gsm si cu 200 - 250 de lei iti schimba ecranul!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Al3xutzz):

Cu 200 lei iti ei alt telefon fake

| Lary_Larisa_1995_ZjER explică:

Eu am fost la service cu el dar mi-au zis ca la replici nu mai schimba ecranul